Guru mediálního umění

Hosté: JANIS SIDOVSKÝ (Celebrity Managament s.r.o.) a Josef ŠLERKA (Ataxo Interactive s.r.o.)

18.9.2013 od 18hod.

Když dva dělají totéž, není to totéž. Dva renomovaní odborníci, dva různé úhly pohledu… Jaké jsou nové trendy v tomto oboru? Jak se propagují celebrity? Jak se mění sociální sítě, jak ovlivňují nálady společnosti? Reklamní sdělení šité na míru… jak číst lidské chování z nepřímých znaků… Výhody a rizika nových médií.

Janis SIDOVSKÝ

Janis Sidovský je manažer a producent V oblasti kultury a šoubyznysu profesionálně působí od roku 1992. Patří mezi nejvlivnější osobnosti českého šoubyznysu. Za svou činnost obdržel tři platinové desky. Jako respektovaný odborník na PR a marketing v šoubyznysu se podílel na uvedení muzikálů Dracula, West Side Story, Bídníci, Kleopatra, Miss Saigon a Rebelové. Spolupracoval také s divadlem Unglet. Působil rovněž jako mediální zástupce hvězd populární hudby. V letech 2007-12 působil v top managementu TV Barrandov. Spoluzakládal Nadační fond Kapka naděje, organizoval kulturní představení pro nadaci Naše dítě a spolupracoval s Nadací Dagmar a Václava Havlových Vize’97. Od roku 2008 se věnuje rovněž pedagogické činnosti. Od června 2013 působí na pozici obchodního ředitele Ticketon.cz.

Josef ŠLERKA

Josef Šlerka je největším odborníkem na oblast nových médií. Je ředitelem společnosti Ataxo Interactive s.r.o. a vedoucím katedry Studia nových médií, FF UK. Ve společnosti Ataxo Interactive se věnuje vývoji nástrojů na analýzu sociálních sítí. Bývalý divadelní dramaturg, vystudoval estetiku na UK, je doktorandem informačních věd., Všechny jeho zájmy se protínají v jednom bodě: symbolické analýze. Způsob, jak člověk žije symboly a jak tento svět analyzovat, mapuje jak ve svých sémiotických textech, tak ve vývoji analytických nástrojů. V současnosti se proto věnuje nejrůznějším aspektům sociálních médií.

Moderátor: Petr MAŇAS

Co říkají členové klubu

Získávám podněty, sílu a energii na budování vlastních snů. Skvělé setkání!

Marie Poledníková

PřihlášeníRegistrace